Biz Kimiz

Bizi yakından tanımak ister misiniz?


Unsplashed background img 2
Reklamcılık sektöründe 2009 yılından 2017 yılına kadar farklı firmalarda iş ortaklığı yapmış olup 2018 yılında Apak Reklam Mimarlık A.Ş. olarak faaliyete geçmiştir. Reklam sektöründe müşterilerine zamanında, kaliteli, sorunsuz, yenilikçi ve tam hizmet anlayışımızla müşterilerimizin taleplerine cevap vermekteyiz.

Başarımızın en temelini güncel trendi takip eden, azimli, profesyonel, sorumluluk sahibi, yaratıcı, modern, sosyal ve sıra dışı rekabetçi bir takım ruhu ile motive olan ekiplerimiz oluşturmaktadır.

Şirketimiz kalitenin tüketici açısından en önemli değer olduğu gerçeğinden hareketle; kalitenin müşterilerimize yansıtılması konusunda üstümüze düşen bütün görevi ve sorumluluğu en iyi hizmet ve fiyat anlayışıyla yerine getirmek başlıca amaçlarımız arasında yer almaktadır.Misyonumuz

Şirketimizin öncelikle ilk amacımız, müşterilerimize verdiğimiz değeri ve saygıyı karşı tarafa en iyi biçimde yansıtabilmek ve sonrasında, açık hava reklamcılık sektöründe edindiğimiz tecrübeleri müşterilerimizle paylaşmak ve ufuklarını açmaktır.

Müşterilerimizin bireysel - ticari etkinliklerini artırmak ve markalaşma süreçlerinde, ihtiyaç duyacakları bütün reklam gereksinimlerine profesyonel çözümler sunmaktır.Vizyonumuz

Reklam sektöründe farklı çizgimiz ile damga vurmak. Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı en iyi şekilde memnun eden, yüzlerini gülümseten bir reklam şirketi olmak. Verdiğimiz tüm hizmetlerde adını söz ettiren ve bir Dünya markası haline gelebilmektir.